Objednávka opravy

Vyberte si posím možnosť, ktorá Vám najviac vyhovuje:

CHCEM PRINIESŤ KÁVOVAR OSOBNE

AKTUÁLNE DIAGNOSTIKA ZDARMA – v tom prípade nemusíte vypĺňať žiadnu objednávku, stačí sa zastaviť na našej adrese a my Vám pri preberaní vyplníme zákazku a vytlačíme preberací protokol. Mapku a adresu ako sa k nám dostanete nájdete TU.

CHCEM VYZDVIHNUTIE KURIÉROM DOMA ALEBO V PRÁCI

AKTUÁLNE ZDARMA AJ S DIAGNOSTIKOU – poprosíme Vás vyplniť tento online formulár. Po jeho vyplnení Vám automaticky pošleme kuriéra, ktorý príde kávovar vyzdvihnúť. Z kávovaru je nutné vyliať vodu a zabaliť ho do krabice. V prípade že máte neoriginálnu krabicu je nutné vyplniť voľné priestory pokrčeným papierom alebo iným vhodným materiálom. Kuriér zaobchádza so zásielkami opatrne, ale iba vhodným zabalením predídete poškodeniu pri preprave ku nám. Kuriér Vás bude pred vyzdvihnutím telefonicky kontaktovať a v prípade že Vám nebude vyhovovať čas vyzdvihnutia viete sa s ním dohodnúť na zmene. Väčšinou je kávovar vyzdvihovaný nasledujúci pracovný deň v poobedných hodinách.

SOM Z BRATISLAVY A CHCEM VYZDVIHNUTIE DOMA ALEBO V PRÁCI

AKTUÁLNE ZDARMA AJ S DIAGNOSTIKOU – poprosíme Vás vyplniť tento online formulár. Po jeho vyplnení Vám automaticky pošleme nášho Kuriéra, ktorý príde kávovar vyzdvihnúť. Z kávovaru je nutné vyliať vodu a vložiť ho do tašky alebo akejkoľvek aj otvorenej krabice. Kuriér zaobchádza s kávovarom opatrne takže nie je nutné kávovar pracne baliť. Kuriér príde v daný deň alebo nasledujúci pracovný deň ak si nezadáte inak.

CHCEM PRINIESŤ KÁVOVAR OSOBNE NA JEDNO Z 3200 ZBERNÝCH MIEST ZÁSIELKOVNE

Kávovar stačí zabaliť do krabice a odniesť do jednej z 3200 odberných miest, ktoré je vášmu bydlisku najbližšie. Stačí kliknúť a vyhľadať na mape najbližšie odberné miesto – nájsť najbližšiu pobočku Zásielkovne


Po vyplnení objednávky Vám automaticky príde potvrdzovací email.