Servis kávovarov DeLonghi

Opravám kávovarov Delonghi sa venujeme na profesionálnej úrovni. Máme prístup k originálnym dielom, technickým postupom výrobcu, technickým výkresom a elektrickým schémam. Vďaka tomu vieme mnoho dielov opraviť, bez nutnosti ich výmeny čo podstatne znižuje celkovú cenu opravy.

Každodenná várka kávovarov na diagnostiku pre DeLonghi dielňu

Kávovar po príchode diagnostikujeme a vytvoríme cenovú ponuku opravy. Diagnostika je u nás zdarma takže nič neriskujete. Ponuku na opravu si môžete vždy premyslieť. V prípade že budete súhlasiť s cenovou ponukou, pustíme sa do opravy. Vzhľadom na to, že máme veľké zásoby náhradných dielov stále skladom a rýchle dodávky dielov, podarilo sa nám znížiť priemerný čas opravy na 1,5 dňa.

Vytvorili sme vlastný diagnostický nástroj na diagnostikovanie softvérových a elektronických porúch. Najmä pri závadách spojených s chybnou elektronikou alebo softvérom je oprava niekoľkonásobne lacnejšia ako keď je nutné celú elektroniku vymeniť za novú.

Postup celého procesu je veľmi jednoduchý a viete si ho prezrieť na videu alebo prečítať na: Ako prebieha celý proces opravy?

V prípade záujmu o vytvorenie objednávky opravy a vyzdvihnutia stačí kliknúť sem.